MTN GIVE-AWAY (750MB + 120 mins) free

User profile picture
Isaiah
Keymaster
Posts: 102
Joined: 1 year ago

10 months ago

Image


MTN is giving out free 750mb and 120minutes worth of calls to its subscribers. It seems this works for mostly users on (0803) and (0806). It's valid for 7 days.


The MTN prestige anniversary reward can be used on all devices. Even if you are not using any of the numbers you can check. At least there's no harm in trying.

All you have to do is dial *559*52# .User profile picture
RuggedKross
Posts: 101
Joined: 1 year ago

10 months ago

Unfortunately I'm not Eligible,


Image

Chidexxy
Posts: 40
Joined: 10 months ago

10 months ago

Ouch.
Didn't work k for me

User profile picture
RuggedKross
Posts: 101
Joined: 1 year ago

10 months ago

My number start with a (081) maybe that's why it didn't work.

What's your first 3number @Chidexxy?

JarosWalo
Posts: 3
Joined: 8 months ago

8 months ago

Nie każdy kto zamierza odwiedzić takie placówki usługowe jak wypożyczalnie aut dobrze wie, jaki bezpośrednio model wozu go interesuje. W związku z tym właśnie wypożyczalnia samochodów Września posiada tak wielorakie modele oraz marki aut. Tylko i wyłącznie takim sposobem wynajem samochodów Września będzie dostępny dla dosłownie każdego zainteresowanego. Co więcej, także niezdecydowani zapewne odszukają tu idealny pojazd dla siebie. W tym wyborze bardzo istotne będą sugestie pracownika, oraz jego wiedza dotycząca poszczególnych modeli pojazdów. Głównie należy określić w jakim celu wykorzystujemy wynajem aut Września. Chodzi tutaj przede wszystkim o cel naszej jazdy, a także ilość osób. Przecież zupełnie inny samochód będziemy potrzebowali do rodzinnej podróży, inny do podróży na wakacje, a jeszcze inny na wyjechanie za miasto w dwójkę bądź na służbowy wyjazd. Dlatego właśnie wypożyczalnia aut Września ma tak wiele modeli do wyboru. Nie chodzi oczywiście tylko i wyłącznie o to jak wzrokowo będzie prezentował się wóz, lecz również o to, w co dodatkowo może być on wyposażony.
Nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę, że wypożyczalnia samochodów Września zapewnia nam dużo opcji. Po pierwsze dobrania idealnego wozu do swoich oczekiwań i wymagań. Chodzi o to, że w takich miejscach wynajem samochodów we wrześni nie będzie musiał kończyć się na znalezieniu konkretnego auta i dopełnieniu spraw papierkowych. Zawsze wynajem aut we Wrześni jest dla każdej osoby. Z tego powodu wypożyczalnia samochodów Września będzie mogła być odwiedzona między innymi przez osoby żyjące samotnie, rodziców z dzieciakami, oraz osoby jadące w delegację. Niektórym osobom zdecydowanie starcza to wyposażenie, które samochód ma standardowo. Nie mniej jednak w sytuacji, jak wozem przemieszczać się będą również dzieci wypożyczalnia aut Września zapewnia na przykład specjalny fotelik dla maluchów. Z kolei wszyscy ci, którzy planują pożyczonym autem przewozić chociażby rowery to bez wątpienia zainteresują się możliwością wynajęcia także odpowiedniego bagażnika. Jednym słowem wypożyczalnia samochodów Września dba zawsze o zadowolenie wszystkich klientów.

JarosWalo
Posts: 3
Joined: 8 months ago

8 months ago

Nie każda osoba zamierzająca odwiedzić takie firmy jak wypożyczalnie wozów dobrze wie, jaki konkretny model auta go interesuje. W związku z tym właśnie wypożyczalnia samochodów Września ma na wyposażeniu tak różnorodne wersje i marki pojazdów. Tylko i wyłącznie takim sposobem wynajem samochodów Września będzie możliwy dla w zasadzie każdego chętnego. Dodatkowo, nawet ci niezdecydowani bez wątpienia dostaną tu idealny samochód dla siebie. W tym wybieraniu bardzo pomocne będą propozycje pracownika, oraz jego wiedza na temat poszczególnych modeli aut. Przede wszystkim należy stwierdzić w jakim celu odbywać się będzie wynajem aut Września. Najważniejsze to naturalnie o cel naszej jazdy, jak i ilość osób. Wszak zupełnie inny samochód będzie potrzebny do rodzinnej wycieczki, inny do wycieczki na urlop, jak i inny na wyjechanie za miasto we dwoje lub na służbowy wyjazd. Z tego powodu właśnie wypożyczalnia aut Września posiada tak wiele pojazdów do wyboru. Nie chodzi naturalnie tylko i wyłącznie o to jak wizualnie będzie prezentował się samochód, ale także o to, w co dodatkowo zostanie wyposażony.
Nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, że wypożyczalnia samochodów Września oferuje nam mnóstwo opcji. Przede wszystkim dobrania idealnego pojazdu do własnych oczekiwań oraz potrzeb. Mamy na myśli, że w takich firmach wynajem samochodów we wrześni nie będzie musiał kończyć się na wybraniu jakiegoś pojazdu i sfinalizowaniu formalności. Przecież wynajem aut we Wrześni jest dla każdego. Zatem wypożyczalnia samochodów Września będzie mogła być odwiedzona tak przez osoby samotne, pary z dzieciakami, oraz osoby wybierające się w delegację. Niektórym osobom oczywiście wystarczy to wyposażenie, które pojazd ma w standardzie. Nie mniej jednak w sytuacji, jak autem przemieszczać się będą też dzieci wypożyczalnia aut Września zapewnia chociażby specjalny fotelik dla najmłodszych. Za to wszyscy ci, którzy planują wypożyczonym autem przewozić na przykład rowery to bez wątpienia zainteresują się opcją domówienia także pojemnego bagażnika. Czyli wypożyczalnia samochodów Września dba naturalnie o zadowolenie własnych klientów.

JarosWalo
Posts: 3
Joined: 8 months ago

8 months ago

Nie każda osoba planująca odwiedzić takie firmy jak wypożyczalnie aut dobrze wie, jaki bezpośrednio model wozu go interesuje. W związku z tym właśnie wypożyczalnia samochodów Września oferuje tak wielorakie wersje oraz marki wozów. Właśnie w ten sposób wynajem samochodów Września będzie dostępny dla w zasadzie każdego chętnego. Co więcej, także niezdecydowani zapewne dostaną tu idealny pojazd dla swoich potrzeb. W tym wyborze niesamowicie pomocne będą propozycje pracownika, jak i jego wiedza dotycząca wszystkich modeli pojazdów. Przede wszystkim powinno się stwierdzić w jakim celu chcemy wykorzystać wynajem aut Września. Chodzi tutaj przede wszystkim o cel podróży, jak i liczbę ludzi. Przecież zupełnie inny pojazd będzie potrzebny do rodzinnej podróży, inny do podróży na urlop, a jeszcze inny na wypad za miasto w dwójkę bądź na służbowy wyjazd. Dlatego właśnie wypożyczalnia aut Września ma tak dużo samochodów do wyboru. Nie chodzi oczywiście tylko i wyłącznie o to jak wzrokowo będzie wyglądał pojazd, ale także o to, w jakie rzeczy dodatkowo może być on wyposażony.
Nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę, iż wypożyczalnia samochodów Września zapewnia nam wiele możliwości. Po pierwsze odszukania idealnego wozu do własnych oczekiwań i wymagań. Mamy na myśli, że w wypożyczalniach wynajem samochodów we wrześni nie będzie musiał zakończyć się na wybraniu konkretnego auta i dopełnieniu spraw papierkowych. Jak wiadomo wynajem aut we Wrześni jest dla każdej osoby. Wobec tego wypożyczalnia samochodów Września może być odwiedzona tak przez osoby żyjące samotnie, małżeństwa z dzieciakami, oraz osoby wybierające się w delegację. Niektórym ludziom oczywiście wystarczy to wyposażenie, które samochód ma standardowo. Zawsze jednak w przypadku, kiedy pojazdem przemieszczać się będą także dzieciaki wypożyczalnia aut Września zapewnia na przykład specjalny fotelik dla małych pasażerów. Z kolei wszyscy ci, którzy będą chcieli pożyczonym autem przewozić na przykład rowery to z pewnością zainteresują się opcją wynajmu również nowoczesnego bagażnika. Czyli wypożyczalnia samochodów Września dba przede wszystkim o zadowolenie wszystkich klientów.

Post Comment Previous topicNext topic
You are logged in as: Isaiah [ Logout ][ ACP Logout ] SHARE ON Settings GOOGLE TRANSLATOR Google Translator Settings PRECISE SIMILAR TOPICS Similar topics settings FLIGHT DECK (CONTROL PANEL) Theme Settings ONEALL SOCIAL LOGIN Settings PHPBBASIC phpBBasic Configuration Information Style settings have been saved.